Sæt et stort kryds i kalenderen og tag alle jeres skum-venner herunder!!! 
Stoholm IF Skumhåndboldmesterskaber er nemlig klar med en dato for 2019s sjoveste håndbold event!

Lørdag den 26. oktober er datoen - ses vi?

Træner 2019/20

Træner 2 + 3 Division

Allan Kjær

31765398

Fys

Rune Kristensen

.

.

Senior Herre

Jacob Fihl

jcfihl@gmail.com

61717096

Senior damer

Jesper Lafontaine Frandsen

jesperlafontaine@gmail.com

51 20 75 46

U 17 Piger

Henrik Drejer

drejer36@dlgmail.dk

20 68 70 19

U 15 Drenge

Casper Drensborg

c.drensborg@hotmail.com

42244827

U 15 Piger

Lars Frederiksen

larsteamstruer@hotmail.com

26 44 58 16

U 15 Piger

Helle Steffensen

hst@viborg.dk

25 71 67 66

U 15 Piger

Anne-Grethe Nielsen

tulle64@besked.com

20 14 88 64

97 54 88 64

U 15 piger

Brian Kamp Pedersen

brian_kamp@hotmail.com

50 94 39 73

U 15 piger

Carsten S. Andersen

csa@energimail.dk

41 74 41 01

U 13 Drenge

Vagn Dyring

groenkaerdyring@msn.com

27 27 95 12

U 13 Drenge

Thomas Buus Nielsen

thomasbuusnielsen@hotmail.com

51 14 41 86

U 13 piger

Ann Jacobsen

annjakobsen21@gmail.com

31 16 93 63

U 13 piger

Peter Jensen

pj@roslev.dk

40 82 53 00

U 13 Piger

Lisa Holmbo Kjærgaard

m.skovvej@hotmail.com

50 90 49 18

U 13 piger

Anja Adamsen

a.adamsen@hotmail.com

40 88 97 78

U 13 Piger

Sara Kjærgaard

saraholmbojuhl@hotmail.com

53 57 49 18

U 11 drenge

Louise Herrup

louiseherrup3@hotmaol.com

28 97 25 37

U 11 drenge

Rikke Søndergård

brs-@ofir.dk

28 45 42 22

Træner U 11 piger

Line Pedersen

line.barbara.pedersen@skolekom.dk

24 22 27 33

U 11 Piger

Kasper Pedersen

kasper.pedersen122@skolekom.dk

61 54 16 00

U 11 Piger

Anni Jensen

ajensen@hotmail.dk

22 41 46 41

U 11 Piger

Kim Dahlgaard Jensen

dahlgaard83@gmail.com

Træner U 9 (mix)

Marianne Sølvsten

m.soelvsten@live.dk

25 21 51 59

Træner U 9 (mix)

Jesper Toft Sølvsten

jespertoft1@hotmail.com

30 26 78 50

U 7 (mix)

Dorthe Johansen

dorthe_johansen@hotmail.com

52 10 20 44

U 7 (mix)

Linda Mørk

U 7 (mix)

Tanja Lykke Gammelgaard

tanialykke@hotmail.com

51 31 62 50

U5 (mix)

Katrine Wentrup Andersen

wentrupandersen@hotmail.com

30 12 85 11

U 5 (mix)

Birte Lund Jokumsen

birtejokumsen@gmail.com

23 41 61 90